Okna Innoview

FAKRO zmienia koncepcję wnętrza. Daje możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, a pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz. Szeroki wachlarz produktów stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW zawiera okna, drzwi tarasowe HS, markizy oraz drzwi wejściowe czy bramy garażowe. Produkty stolarki pionowej FAKRO wykonane są w jednej stylistyce, z jednakowych materiałów, w jednolitej kolorystyce i w nowoczesnym wzornictwie.

Poznaj zalety okien Innoview:

 • Innowacyjność i prestiż:

  Okna FAKRO INNOVIEW to połączenie nowoczesnej technologii i niewątpliwych zalet okien aluminiowych oraz prestiżu konstrukcji drewnianych, które podkreślają styl i wyrafinowany smak.

 • Wyjątkowość realizacji:

  Okna INNOVIEW pozwalają na projektowanie unikalnych wnętrz, których estetyka i klimat otoczenia zostaje w pełni wykorzystana dla budowy unikalnego charakteru wnętrza.

 • Trwałość i ponadczasowość:

  Estetyczne aluminium na okładzinie zewnętrznej zapewni trwałość, a wewnętrzna konstrukcja drewniana ponadczasowość kompozycji.

 • Gwarancja bezpieczeństwa i funkcjonalności:

  Możliwość zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań typu smart, zapewni że okna będą wyjątkowo bezpieczne i funkcjonalne.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu