OKNA FAKRO

Produkowane od wieków – okna drewniane wzbogacone o nowoczesny design w postaci nakładki aluminiowej łączą w sobie klasykę, nowoczesność i trwałość na lata. Zespół inżynierów FAKRO we współpracy z liderami rynku okuć i aluminium przygotował zaawansowaną technologię łączenia profili aluminiowych z drewnem, dzięki której powstały okna INNOVIEW, charakteryzujące się wyjątkową powierzchnią i właściwościami.

Dlaczego warto postawić na okna FAKRO?

 • Solidna konstrukcja:

  Solidne wzmocnienia wykonane z galwanizowanej stali o grubości 1,5–2,5 mm odpowiednio dopasowane do całej konstrukcji gwarantują znakomite parametry statyczne.

 • Czyste powietrze:

  System mikrowentylacji gwarantuje poprawny obieg powietrza, co podnosi czystość powietrza w pomieszczeniu i zapobiega powstawaniu pleśni.

 • Izolacja termiczna i akustyczna:

  System ramy i ościeżnicy z 5 komorami o grubości 70 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną.

 • Ochrona antywłamaniowa:

  Przesunięcie osi okucia o 13 mm od krawędzi ramy umożliwia wykorzystanie większych kołków, które zwiększają poziom bezpieczeństwa dzięki większej odporności na włamania.

 • Łatwość użytkowania:

  Obniżony próg drzwi o grubości zaledwie 2 cm ułatwia przejście i stanowi eleganckie rozwiązanie estetyczne polecane również dla osób starszych i niepełnosprawnych.

 • Hermetyczna zamknięcie:

  Nowoczesne uszczelki o długiej trwałości gwarantują, że okna WND zachowają szczelność przez długi czas.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu