Okna Aluhaus

Bogactwo kolorów, smukłość linii i wytrzymałe konstrukcje to nieograniczone wręcz pole do popisu dla architektów. Aluminiowe konstrukcje okienne i szklane elewacje wykonywane w firmie ALUHAUS są efektownym rozwiązaniem sprawdzającym się przede wszystkim w nowoczesnych domach i rezydencjach.

Poznaj zalety stolarki aluminiowej ALUHAUS dla domów jednorodzinnych:

 • Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania:

  Do ogromnej zalety stolarki aluminiowej ALUHAUS należy łatwość montażu oraz utrzymania. To lekkie konstrukcje zapewniające właściwą izolację termiczną, chroniące przed wiatrem oraz nadmierną wilgocią.

 • Przyjazność dla środowiska:

  Okna ALUHAUS to świetny wybór, jeśli pragniesz zadbać o środowisko naturalne. Stolarka produkowana jest w sposób, który umożliwia jej odzyskanie w formie surowca wtórnego – i to na dodatek w 100%!

 • Nowoczesny designia:

  Oprócz jakości i właściwości izolacyjnych w produktach ALUHAUS liczy się dla nas również wygląd. Nowoczesny design, szeroka paleta dostępnych barw, a także ogromna uniwersalność sprawiają, że okna pasują do każdego stylu architektonicznego.

 • Energooszczędność:

  Produkty ALUHAUS wyróżnia wysoka izolacyjność. Dzięki temu stolarka aluminiowa tak znakomicie spełnia swoje zadanie w domach pasywnych oraz budynkach energooszczędnych.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu