Okna Aluhaus

Bogactwo kolorów, smukłość linii i wytrzymałe konstrukcje to nieograniczone wręcz pole do popisu dla architektów. Aluminiowe konstrukcje okienne i szklane elewacje wykonywane w firmie ALUHAUS są efektownym rozwiązaniem sprawdzającym się przede wszystkim w nowoczesnych domach i rezydencjach.

Poznaj zalety stolarki aluminiowej ALUHAUS dla domów jednorodzinnych:

 • Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania:

  Stolarka aluminiowa ALUHAUS jest łatwa w utrzymaniu. Lekkość materiału usprawnia jej montaż. Zastosowane rozwiązania gwarantują optymalną izolacyjność termiczną oraz wodo – i wiatroszczelność.

 • Przyjazność dla środowiska:

  Nasze produkty to idealny wybór dla osób dbających o środowisko naturalne. Stolarka ALUHAUS może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych.

 • Nowoczesny designia:

  Przywiązujemy dużą wagę do wyglądu produktów ALUHAUS. Bogata paleta barw oraz uniwersalność projektów nadaje naszym produktom niepowtarzalnego wyglądu oraz pozwala dopasować stolarkę do każdego stylu architektonicznego.

 • Energooszczędność:

  Wysoka izolacyjność cieplna produktów ALUHAUS sprawia, że nasza stolarka aluminiowa stanowi doskonałe wyposażenie domów pasywnych i energooszczędnych.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu