Drzwi tarasowe HST i PSK

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Zaskakujemy polskich i światowych architektów. Nadajemy piękno i bezpieczeństwo tysiącom domów. Wszystko z drzwiami tarasowymi OKNOPLAST.

DRZWI TARASOWE

Duże powierzchnie szyb, najwygodniejszy system otwierania i niezniszczalna konstrukcja – to tylko kilka z cech drzwi tarasowych OKNOPLAST. Resztę znajdziesz w opisach, które specjalnie dla Ciebie podzieliliśmy na cztery podstawowe, znacząco różniące się między sobą rodzaje.

Drzwi tarasowe HST Premium

Już sama nazwa podpowiada – HST to produkt premium, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. To zasługa dopracowanej przez lata, innowacyjnej konstrukcji, która osiągając nawet do 6,5m szerokości zapewni Twojemu domowi nieznaną dotąd dawkę światła. Smutne, ciemne wnętrza? Nigdy więcej, bo rozmiary te przekładają się na dużą powierzchnię szyb. HST Premium okazują się więc urozmaiceniem dla tego, co wewnątrz, ale również dla tego, co na zewnątrz, bo dzięki oryginalnemu designowi elewacja Twojego domu zostanie odświeżona i wzbudzi zazdrość wśród sąsiadów.

Drzwi tarasowe HST

Nowoczesne rozwiązania techniczne są nam bardzo dobrze znane, a drzwi tarasowe HST są tego doskonałym przykładem. To właśnie podczas ich produkcji stworzyliśmy szerokie skrzydła, których szerokość może osiągnąć nawet 3 metry. Natomiast korzystanie z drzwi ułatwiliśmy dzięki zamontowaniu dwóch, niezależnych prowadnic oraz niewielkich, lecz równie ważnych elementów, takich jak klamki, okucia i pochwyty. To oczywiście przekłada się na działanie, ale także wygląd. Taki, który doskonale komponuje się z oknami Koncept i tworzy raj dla wszystkich fanów stylowych aranżacji.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Szukasz atrakcyjnego wyjścia na taras, balkon czy do ogrodu? To nieistotne, bo drzwi tarasowe PSK i PSK-Z sprawdzają się w każdym z tych miejsc, ze względu optymalne rozmiary, zaawansowany system działania i nowoczesne okucia, które zwiększą ich parametr izolacyjności termicznej. To przekłada się także na duże przeszklenia, dzięki którym wnętrze domu staje się jaśniejsze i przytulniejsze, a elewacja odświeżona i atrakcyjniejsza.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

W drzwiach tarasowych interesuje Cię oryginalny design, komponujący się z nowoczesnym minimalizmem? W takim razie drzwi tarasowe PSK Atrium powinny przypaść Ci do gustu, bo ich ramy i skrzydła są jeszcze smuklejsze, a przeszklenia jeszcze większe, dzięki czemu wnętrze domu zyskuje na jasności, a piękno stworzonej aranżacji zostaje spotęgowane. PSK Atrium to także zwiększona funkcjonalność, dzięki dopracowanym okuciom i nowatorskiemu systemowi odstawno-przesuwnemu, który wymaga mniejszego nakładu siły niż do tej pory. Bezproblemowe otwieranie i zamykanie 1,5-metrowego przejścia? To możliwe, z drzwiami tarasowymi PSK Atrium.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu